Jak na przykład skutecznie zrealizować migrację główny punkt danych

Home / Pokoi danych / Jak na przykład skutecznie zrealizować migrację główny punkt danych

Jak na przykład skutecznie zrealizować migrację główny punkt danych

Migracje dużych centrów danych znajdują się wystarczająco zagmatwane, ponieważ stwarzają znaczne zagrożenie dla przyzwoitości biznesowej. Poniższe najlepsze eksperymenty mogą wesprzeć kierownictwu IT w przydzieleniu odpowiednich zasobów do schematów migracji, metod i testów, które umożliwiają chronić dokumentację firmową i poufne informacje, a także poprawią wszystkie predyspozycje wstępne sukcesu.

Decydenci IT, którzy stoją przed obowiązkiem migracji swych korporacyjnych centrów danych w ciągu ogólnej strategii modernizacji infrastruktury:

 • W każdym przypadku łącz wiedzę praktyczną stron trzecich z ugruntowaną bazą mądrości, szczególnie jeżeli nie mogą mieć one wystarczającego doświadczenia po firmie, tak aby zaplanować, dokonać i sporządzić raporty odnośnie tematu dużych projektów podobnych do odwiedzenia migracji centrów danych.
 • Zapewnienie opracowania i poparcia rzetelnej strategii komunikacji w celu wszystkich faz migracji a mianowicie jest to konieczne, aby zredukować ryzyko niedoborów. Upewnij się, że każde wydziały, których dotyczy trudność, są zaopatrywane z wyczerpującymi informacjami.
 • W celu wykorzystania ograniczenia zaryzykowania korzystają z protokołów odzyskiwania po niepoprawnego funkcjonowania i nierzadko przeprowadzają analizy.
 • Skrupulatnie zapisuj, jakim sposobem proces migracji jest realizowany we pewnych okresach schematu, aby umożliwić, że drogocenne zapisy znajdują się lekcjami, zaś materiały referencyjne dla obserwacji po migracji są oszczędzone dla kompletnej kompletności kompletnej procedury.
 • Rzućmy okiem na stałe przykłady, które powinien zabrać odpowiedzialny menedżer IT podczas wykonywania migracji centrum materiałów badawczych.

  1. Dostępne doświadczenie Zanim rozpoczęciem takiej ważnej turystycznych bardzo istotne jest upewnienie się, hdy posiadasz wystarczające umiejętności. Ekspertyza stron trzecich może być słusznym rozwiązaniem.

  dwa. Składanie odpowiedniego zespołu Ważne projekty potrzebują doświadczonego lidera, który zbuduje zespół złożony z specjalistów ze każdego z zaangażowanych sekcji. Ten projektodawca musi też mieć możliwość zarządzania zasobami i przypisywania zadań.

  kilku. Etap przygotowywania Sukces wszelkiego projektu deal room providers jest zależne od dokładnego przygotowania jak i również skrupulatnego wyznaczania celów. Konieczne są też testy.

  trzy. Ułatw wówczas Im skromniej danych narzuca konieczność ruchu, ów łatwiej stanie się cały procedura. Spróbuj uprościć, skondensować, zwirtualizować, zoptymalizować, oczyścić dane dzionki przed rozpoczęciem projektu.

  5. Zarządzaj współzależnościami Na tym kroku dokonuje się wyraźnej weryfikacje wszystkich zespoleń między narzędziami, platformami i różnymi urządzeniami, takimi jak chmura, serwery i trzymanie danych na miejscu. Podczas tego etapu będziesz dalej rozważał stabilność i tworzy ewidencję małych elementów różnych etapów projektu.

  sześć. Miej pewność, aby się komunikować Funkcjonująca strategia komunikacji jest niezastąpiona na wszelkich etapach migracji danych. Łączność ma główne znaczenie, jeśli chodzi o eliminowanie defektów i sporządzanie zaufanych tras wymiany danych empirycznych. Komunikacja ma obowiązek obejmować wszelkie działy jak również definiować parcypantów i obowiązki podczas zupełnego procesu.

  Dyskusja na temat schematu migracji wraz z wewnętrznym zespołem IT i jednostkami biznesowymi jest dodatkowo ważna będącą sposobem na uniknięcie zakłóceń. Daj znać o kamieniach milowych, potencjalnych wyzwaniach i skup się na sukcesach.

  7. Projektowanie jest nadrzędne Liczba etapów migracji ustaleń badawczych często jest zależny od wielu czynników, takich jak wielkość główny punkt danych, zagrożenie przerw w całej świadczeniu służb, a także wymagania budżetowe.

  8. Zaplanuj czas przyszły Problemy są zamieszczane niewątpliwie na wszystkich etapach faktycznej alternacji danych. Mocodawca musi prognozować takie szkopuły, aby zbudować odpowiednie protokoły unikania niebezpieczeństwa. Ponownie zabiera to nas do świetnie zaplanowanej fazy przygotowawczej.

  dziewięć. Testy są ważne Perfekcja pochodzi z doświadczeń. Przed rozpoczęciem migracji produktów należy przeprowadzić zestaw testów, aby zagwarantować „poziom bazowy” różnych szczytów operacyjnych, w tym jego umiejętność do operowania bez wpływu na jego wydajność.

  10-cio. Nie panikuj Aby uciec nieplanowanych niedoborów, zaimplementuj okres „zamrożenia” rozpoczynający się tuż przed cyklem migracji jak i również zatrzymujący się natychmiast przez zakończeniu migracji.

  Podczas migracji przygotuj się na problemy z łącznością, błędne informacje uwierzytelniające albo nieprawidłowe analizy. Czasami tego rodzaju problemy wywołują kaskadowy wpływ na wszechstronną wydajność systemu alarmowego, szczególnie, o ile nie pozostała ustawiona żadna droga ewakuacji.

  11. Weryfikowanie ponownie Nawet gdy wykonałeś powtarzające się analizy, zastosuj postępowanie oparte pod ryzyku, które opiera się za opiniach profesjonalistów wewnątrz przedsiębiorstwa.

  12. Analizy po migracji Hurra! Ukończyłeś bezbłędną migrację. Mimo to powinieneś mieć przydzielone zasoby eksperckie przydatne za sprawą następny tydzień. Dodatkowa notatka jest wciąż uzasadniona niepowodzeniem w efektywności sieci. Stwierdź także, lub usługi necie korporacyjnej i zapory ogniowe są w pełni przetestowane pod względem stabilności i szybkości.

  trzynaście. Wykonaj Auditing Audyt podróży migracyjnej wydaje się zwykle sprawiedliwy. Ten cenny przegląd zagwarantuje bezcenne pierwiastki i wiedzę praktyczną na temat rozmaitych czynników triumfu.

  14. Wykonaj zamknięcie Zakończ zamknięcie w całej odpowiedni strategia, aby upewnić się, iż żadne zakamuflowane błędy nie zaakceptować wpłyną w korpusy

  Recent Posts

  Leave a Comment